Про проект

   
    Україна - це не просто якась країна на сході Європи. Це не тільки Київ, річка Дніпро та Карпати. Приїхати у столицю і сказати, що ти бачив Україну - це безглуздо :-) Це називається відвідати Україну. Правду кажуть, що Україна – це своєрідна скриня.  Скриня, яка не тільки береже, але й ділиться традиціями: гостинно, щедро і смачно.  Після перемоги Джамали на Євробаченні слід очікувати і головне - бути готовим до прийому гостей звідусіль. І починати готуватись треба ВЖЕ. Так, прямо зараз. Щоб потім не жаліти про втрачені можливості.

      Наприклад, за інформацією всесвітньовідомої  компанії 
LonelyPlanet, Львів увійшов до п’ятірки європейських міст, які радять відвідати влітку та до десятки найкращих європейських міст майбутнього за версією Financial Times. А це значить, що потенціал України, як туристичної виріс і не будемо казати у скільки разів :-)  бо це марно.  І от, звичайний турист, наприклад з Європи, пішов "гуглити". Як ви думаєте, куди він піде в першу чергу?  Скоріше всього на ті сайти, де він знайде інформацію на мові, яку він розуміє. Найкраще і зручніше це робити у booking.com та Tripadvisor.  І кажемо чесно, там МАЛО, давіть ДУЖЕ МАЛО інформації про те, що насправді може запропонувати наша країна.

     Наша місія - показати готелі, хостели, санаторії, приватні садиби, де може зупинитись та що і де він може поїсти потенційний турист. 
Так влаштована людина. Тури турами, але багато людей любить усамітнюватись і вивчати те, що його цікавить самому. При цьому, він хоче бачити, що САМЕ буде в його апартаментах, на що він може в них розраховувати і чи можна там наїстись, щоб набратись сил для продовження вивчати те, за чим він сюди приїхав.


   Туристичні агенції та оператори пропонують таку послугу як гастрономічні тури. Так, це все прекрасно. Але, вивчивши ці тури, ми бачимо інформацію типу "проживання - отель3* (чи 4*, тощо),  в отелі - сніданок, далі - "тето і тето." Насправді ця інформація НЕ ДАЄ НІЧОГО. Ви бачите максимум 1-2 фотографії (невідомо якої давності) та завсякчас ОДНУ фотографію якогось блюда, яке майже не показує нічого, крім того, що це їжа.

    
МИ хочемо показати, що рівень представлення гастрономічних турів може бути і МАЄ бути кращим. Хочемо показати нестандарний але конкретнйй підхід до кулінарії і привабливості місця її знаходження. Що наша країна дуже конкуретна у цьому питанні. Весь світ знає про вареники, борщ і котлети по-київські, але ми маємо набагато більше. Просто треба це показати привабливо і смачно! Ми зможемо! 

Немає коментарів:

Дописати коментар