Про нас

                                                    Хто МИ і що ми пропонуємо :

Команда   Нас двоє :-) 

І це - ЮліяФуд-фотограф, фуд блогер і просто хороша людина :-)  Любить готувати і фотографувати всілякі різноманітні страви. Власниця сайту parfe.com.ua

І це - Наталія, котра любить подорожі та нові місця, критикувати готелі та потім викладати фото побаченого на сайтах про туризм :-)
https://www.tripadvisor.ru/members/X6096SN_
Ми хочемо скористатись багацтвом нашого рідного краю і показати його дійсну красу. Без заманювання туристів. Без шаблонів. Ми хочемо, щоб набір слів КУЛІНАРНИЙ ТУР - відповідав дійсності.  Щоб це був ТУР і він був КУЛІНАРНИМ і нього ДУЖЕ хотілося поїхати. 

Чесність
 
Ми хочемо показати дійсно те, за що будуть сплачені кошти у такому турі, що призведе до того, що сервіс буде постійно покращуватись, туристи отримуватимуть задоволення за свої гроші та приїжджатимуть ще, а мешканці збагачуватимуться чесною працею, постійно розвиваючи свої курорти, вдосконалюючи і урізноманітнюючи свої послуги. Хочемо не тільки інформаційності, але й гідної реклами тієї краси, що нас оточує. Ніяких кліше. Все як є, але гідно й зі смаком.
Професійність
В нас є досвід розміщення інформації туристичного характеру що до готелів та власне відпочинку на таких сайтах як
Tripadvisor та ТурПравда.  Є досвід  якісного відображення їжі у фотографії на сайтах.
Ми володіємо українською, російською та англійською мовою. Прагнемо якості у всьому, що стосується цього проекту. Досягнення високих результатів можливе лише за найвищої кваліфікації у своїй справі. Тепер ми хочемо поєднати свої знання, досвід та вміння у цьому проекті, надаючи туристам та подорожуючим можливість ДІЙСНО бачити де він може і буде СПАТИ і що він може і буде ЇСТИ.

Орієнтованість на туриста
Наш проект створений не для задоволення наших амбіцій чи рекламних потреб. Ми дивимося на відпочинок туриста очима абсолютно такого самого туриста. Звичайної людини, що хоче побачити Україну, відкрити її для себе та шукає такої можливості це зробити, як це буде його влаштовувати.

Орієнтованість на турагенції на приватні садиби
Наша ідея проста як двічі два чотири. Допомогти туристу знайти своє місце у подорожі Україною. Представити місця проживання на тих сайтах, де їх власне будуть шукати. Це і
booking.com і Tripadvisor і ТурПравда.  Вас побачать і про вас прочитають самі відвідувані туристичні сайти. Ми можемо перекласти інформацію на англійську. МИ зробимо такі фотографії вашої їжі, від яких буде важко відірвати око. Ми покажемо вас такими які ви є і навіть краще.

Іноваційність
Інтернет та сучасні комунікаційні технології відкривають нові, небачені досі можливості для української туристики. Ми ламаємо уявлення про типові, статичні, нецікаві, некорисні кулінарни тури, в яких вам невідомо нічого окрім того яка турагенція вам пропонує дану послугу і що в неї входить. Так, вам відомо куди вас везуть. Так, ви бачите одну-дві фотографії з такого туру. Та досить вам інформації? З нашою допомогою у вас буде набагато, навіть ДУЖЕ НАБАГАТО більше якісного відображення місцевості, проживання та кулінарії. Нічого зайвого! Тільки де СПАТИ і що ЇСТИ!

Ми знаємо, що живемо у глобальному світі і розуміємо принади і ризики інформаційного суспільства. Ми прагнемо зробити наш проект функціональним і зручним носієм корисної інформації, інструментом пошуку і домовленостей.  Ми можемо стати тим першим кроком для ВАС у глобалізоване майбутнє. Кроком, який пропонує своє, рідне, якісно і зі смаком.
Будуть задоволені всі!
* Туристи будуть мати найбільший деталізований опис туристичних кулінарних турів.
*  Власники готелів і приватних садиб зможуть гідно себе представити на туристичному ринку.
*   Агенції зможуть пропонувати  якісні фотографії з їх Турів і гідно представляти їх на своїх ресурсах.

Ми не надаємо турів, ми лише допомагаємо їх якісно висвітлювати. В нас не буде інформації про транспортні компанії, заклади дозвілля, музеї тощо. Цього і так досить :-)  В нас буде подана тільки інформація, яка цікавить туристів в першу чергу: відображення  готелів, садиби та їх послуг,  домашня кухня де вона є, ресторани та інші місця, що прорекламовані у кулінарному турі та інформація є не вичерпною.

Немає коментарів:

Дописати коментар