неділя, 5 червня 2016 р.

Що маємо зараз у кулінарних турах. Безжалісна критика і як бачимо розвиток


   Будемо послідовні і перейдемо до конструктивної критики. Одразу ж перепрошуємо, що наглим чином залізли на сайт і  використали дані тури для огляду.

    Перший -  Полтавські витрибенькі 
 


 ФИШКИ:  проживание в лучшем отеле Полтавы!!!  Правда? хто сказав? це - фішка? 

  Суперэксклюзивный мастер-класс по приготовлению (+ дегустация) полтавского борща ... с грушами !!!  - прекрасно! що ми бачимо на фотографії? щось тускле і незрозуміле з руками у кадрі. Чиї то руки? Можливо треба попрацювати над якістю фото, або хоча б до рук додати задоволене лице того, хто вже куштував той борщ.  Сам борщ показаний вкрай, як би це сказати - КОШМАРНО.


ну хоч би таке було фото - просте, але душевне   

Проживание: отель "Premier Hotel Palazzo" 4**** (лучший отель Полтавы).  При переході по посиланню - ми попадаємо на опис готелю. Ви бачите толком номер? ні! і ми не бачимо. Так, там буде лише одна ніч. Але ця ніч належить туристу. І він по факту не бачить НІЧОГО. Тобто, турист  має піти на сторонній сайт і далі шукати інформацію про комфорт номеру і визначитись влаштовує його така ночівля чи ні. 

Программа тура:  куча тексту, неякісних фото і екскурсій. Звісно, людина втомиться. Звідси виходить, що про готель треба було б більше. І тут бац - Ужин самостоятельно. І от куди йому податись тому туристу? спати в невідомий номер чи кудись таки поїсти? КУДИ?

2 день: Завтрак в отеле. який саме сніданок? європейський, яйце з катлетою? може йому з дому ще ковбаси треба було взяти? Люди!  це ж кулінарний тур!
Мастер-класс по приготовлению + дегустация традиционного полтавского борща с .... грушами !!! де він той майстер клас? Используют здоровые продукты, без консервантов. Только органическая и экологически чистая еда!  покажіть же ж фото! Борщик приготовим в печи и на "кабице" - тож покажіть!!! Не знаете, что такое «кабиця»? Поехали с нами, и узнаете!  ееееее, ні! дякую. Я не бачу куди мене повезуть і що мені покажуть.

Личные расходы; Дополнительное питание.. - ееем, ви впевнені, що цей тур кулінарний? а не можна знайти якийсь етно-ресторан і завести туди туриста, а потім йому ваучер в тур прикріпити?
     
       Виходить, що цей тур "пролітає", а шкода. Був би славний, якби був продуманий як слід.

     Ну добре! в нас же ж Україна багата, підемо далі шукати. 
Знайшли! Смачне Закарпаття і перше, 
що вражає - є тільки одна фотографія кулінарного напрямку.  
 
На фото скоріше схили Тоскани, ніж Карпат. Але ж турист не буде перевіряти :-) А разгон взяли крутий: Киев - Воловец - Пилипец - Синевир - Иза - Нижнее Селище - Закарпатская - Великая Копаня - Ужгород - Ужгородский - Косонь - Косино - Карпаты - Чинадиево - Мукачево. Це ж просто МЕГА!


Продолжительность тура: 3 дня / 2 ночи. прекрасно.
1 день:  Водоспад, озеро, лозоплетіння 
По желанию обед в охотничей колыбе (украинская и карпатская кухня),  а всім іншим за поребрик? з бутербродами?  цікаво.
Село "Нижнее Селище" - дегустация сыров с красным вином - де фотодоказ? де неперевершені сири? вино? на першому загальному фото? ок. може й так.
Размещение в отеле (2-х и 3-х местные номера с удобствами). Який саме готель? які саме зручності? де моя кровать? Вы сполна насладитесь гостеприимством местного населения и колоритом жизни украинских венгров!!!  цікаво! як? Ужин (венгерская кухня)  - де? , що саме на вечерю???
2 день: Завтрак в усадьбе (европейский). який саме. Не повірите, але і у Європі він різний :-)  чи наїсться людина. можна фото? хоч одне?
Багато екскурсій. Супер, це все цікаво, але це значить, що людина втомиться і буде хотіли пити, їсти.   По желанию - дегустация вина в винном зале "Шардоне" (50 грн.)  "вкусно", дійсно.
Ужин и Ночлег.  а вечеря де? що? цілий день ганяли по екскурсіям, покормили зранку, напоїли вином, повечеряли незрозуміло чим і спати. Весело.
3 день: Завтрак в гостинице  - тут все зрозуміло, не видно нічого. І самісінькі екскурсії.
Маємо:
Проживание: Отель 3* / Венгерские усадьбы зеленого туризма  - хоч би один опис був!
Проживание 2 ночи; Питание (2 завтрака + 2 ужина) - ага, тож вечеряти все ж таки в отелі. А варіанти? нема?

    І знаєте, і сюди б ми не поїхали з такою поданою інформацією. Брати "мівіну" з салом і ковбасою чи ні? Буде холодильник чи ні? шо то за отель і як він виглядає?  Нууу, таке.

   Далі буде, на жаль. Давайте робити відгуки про кулінарні тури кращими!
     
 

Немає коментарів:

Дописати коментар